The Witcher 3 Wild Hunt

بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition

  • توسعه دهنده: CD Projekt RED
  • ناشر: CD Projekt RED
  • سبک: نقش آفرینی
  • تاریخ انتشار: May 19, 2015
  • پلتفرم: PC
  • تعداد دیسک: 8dvd به همراه کاور و چاپ روی دیسک
  • نصب آسان و اختصاصی: دارد

48,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

این شکار وحشی | بررسی بازی The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher 3

دو سوار کار را می بینم که از دشت ها و زمین ها عبور می کنند. یک جادوگر سیاه و سفید پوش را می بینم که در میان دو سپاه برای فرار تقلا می کند. قلعه عظیم کائر مورهن را می بینم که در میان جنگلی انبوه و کوهی تنومند قرار گرفته، پلک می زنم و… آغاز این شکار وحشی را می بینم!

Wild Hunt اساس و پایه بازی های ویچر را تغییر داد. شاید وقتی یک عنوان با محیطی بازتر از Dishonored به محیطی وسیع تر از TES V: Skyrim برسد، بتوان در موفقیت آن شک داشت و برای آن ترسید اما CDPR به گونه ای از پس این چالش بر آمد که توانست جدیدترین و آخرین اثر سری را به یکی از بزرگ ترین های سبک نقش آفرینی و جهان آزاد برساند و چیزی را بدست آورد که از توان ده ها بازی در سال های اخیر خارج بوده است.

اصولا در توسعه بازی های نقش آفرینی توجه به جزئیات مهم ترین فاکتور و هدف اصلی این ژانر هم غرق کردن بازیکنان در یک دنیای غنی است. شکار وحشی به طرز دیوانه کننده ای این مسئله را پشت سر می گذارد و نه تنها طرفداران و بازیکنان از آن لذت می برند، بلکه عناوین بزرگ این سبک را به چالش می کشد. دنیای Wild Hunt بسیار بزرگ و مملو از موجوداتیست که از شمار خارج هستند و با ارتباط با آن ها در هر گوشه از این جهان داستان و ماجرایی را خلق می کنید. صدها ماموریت و فعالیت مختلف در تمامی آن پراکنده شده اند و وقتی در میان همه این داستان ها قرار می گیرید، نمی دانید که از کجا شروع کنید!

ادامه نقد در گیمفا>>

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

OS: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 / 8.1
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
Hard Drive: 35 GB available space

Blood and Wine, Hearts of Stone, The Witcher, The Witcher 3 Wild Hunt, فروش بازی, فروش بازی PC, فروش بازی The Witcher 3 Wild Hunt, فروش بازی کامپیوتر, فروش بازی ماجراجویی, فروش بازی نقش آفرینی, فروش نسخه PC بازی The Witcher 3 Wild Hunt, سیستم مورد نیاز بازی The Witcher 3 Wild Hunt

دیدگاه مشتریان

دیدگاه مشتریان

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی هنوز نوشته نشده.

اولین دیدگاه دهنده باشید “The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition”