Hitman 3 Deluxe Edition

بازی Hitman 3 Deluxe Edition

  • توسعه دهنده: IO Interactive
  • ناشر: IO Interactive
  • سبک: نقش آفرینی
  • تاریخ انتشار: 2 بهمن 1399
  • پلتفرم: PC
  • تعداد دیسک: 12dvd به همراه کاور و چاپ روی دیسک
  • نصب آسان و اختصاصی: دارد

72,000 تومان

نقد و بررسی بازی Hitman 3؛ وداع باشکوه با مامور ۴۷

Hitman 3

گله و شکایت از شرایط کنونی جزوی جداناپذیر از زندگی بشر به شمار می‌رود. بشری که گاه از تجارت و کسب و کار خود و گاه از شرایط کلی حال و آینده شکایت دارد. با این وجود نمی‌توان انکار کرد که بعضی مسائل زمینه را به حدی تنگ می‌کنند که شکایت در موردشان جایز است. موضوع بازی‌های مخفی‌کاری نیز به همین روند استوار است. ژانری که چند دهه قبل هیدئو کوجیما محبوبیتش را سرانجام پس از انتقادات فراوان کاربران، راهی ذهن و قلب بازیکنان کرد، اکنون در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برد و تنها هر چند سال شاهد استفاده از پتانسیل‌های آن هستیم.

جدا از آن که بسیاری از عناوین اکشن، نگاهی تفننی به عناصر این ژانر دارند، اما وجود شلیک‌های بی‌هدف و زد و خوردهای اغراق شده دقیقاً همان نقطه‌ای است که بسیاری از علاقه‌مندان این ژانر، نسبت به آن تنفر دارند. از آن سو برخی از عناوین این سبک نظیر Metal Gear Solid نیز سر رشته را به کلی پاره می‌کنند و با حفظ اندک نقاط مشترک با نسخه‌های قبل، به جهانی کاملاً آزاد پا می‌گذارند.

همچنین مدتی بعد با Splinter Cell روبه‌رو می‌شویم که شاید به عنوان یک اثر واقعیت مجازی یا عناوین ‌هم‌شکل یوبی‌سافت عرضه شود. در نتیجه بازی‌هایی که در عوض تغییر ریشه‌ها، آن‌ها را پرورش داده و به یک دنیای والاتر هدایتشان می‌کنند، حداقل از نظر این شخص در حال تکامل واقعی دنیای سرگرمی هستند.

استودیو IO Interactive که حال به صورت مستقل و بدون دخالت اشخاص و ناشرهای شخص ثالث پا به عرصه انتشار بازی Hitman 3 گذاشته، با گزینه‌های بسیاری در تصمیم‌گیری مواجه بوده است. این استودیو می‌توانسته ایده‌های کاملاً جدیدی را پیاده کند و یا این که دوباره به رشد و نمو ریشه‌های سری Hitman و در مجموع ژانر مخفی‌کاری بپردازد. همان‌طور که از مقدمه برمی‌آید، توسعه دهندگان استودیو مذکور تصمیم گرفته‌اند که روی مورد دوم تمرکز کنند و باید دید که آیا آن‌ها در دست‌یابی به هدف خود موفق عمل کرده‌اند یا خیر.

ادامه نقد در گیمفا>>

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

OS: OS 64-bit Windows 10
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8GB
Storage: 80GB
Direct X: 12
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870

Hitman, Hitman 3 Deluxe Edition, IO Interactive, بازی اکشن, بازی ماجراجویی, فروش بازی, فروش بازی Hitman 3, فروش بازی Hitman 3 Deluxe Edition

دیدگاه مشتریان

دیدگاه مشتریان

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی هنوز نوشته نشده.

اولین دیدگاه دهنده باشید “Hitman 3 Deluxe Edition”