DARK SOULS™ III

بازی Dark Souls™ III The Ringed City

  • توسعه دهنده: Bandai Namco
  • ناشر: FromSoftware
  • سبک: نقش آفرینی
  • تاریخ انتشار: March 24, 2016
  • پلتفرم: PC
  • تعداد دیسک: 6dvd به همراه کاور و چاپ روی دیسک
  • نصب آسان و اختصاصی: دارد

36,000 تومان

پایان باشکوه یک اسطوره | نقد و بررسی Dark Souls III

Dark Souls™ III

در طی ۸ سالی که از انتشار اولین نسخه سری Dark Souls یعنی Demon’s Souls می‌گذرد تا به حال، این سری فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. شاید در روزهای اول هیچ کس فکرش را نمی‌کرد که این بازی با وجود سختی‌اش به چنین محبوبیتی دست پیدا کند ولی هم اکنون این بازی تبدیل به یکی از عناوین بسیار محبوب و صاحب سبک در میان بازی‌های نقش آفرینی شده است. در چند روز گذشته آخرین DLC نسخه سوم این عنوان با نام The Ringed City منتشر شد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

Dark Souls III: The Ringed City

اولین نکته این که باید پیش از شروع مطلب بدان توجه داشت، این است که طبق گفته‌های کارگردان بازی، آقای هیدتاکا میازاکی، دیگر قرار نیست عنوان جدیدی از سری Souls ساخته شود و این DLC حسن ختامی بر اسطوره‌ای خواهد بود که از Demon’s Souls شروع شد و در نهایت به Dark Souls III رسید. البته شاید هم روزی دوباره عنوانی از این سری ساخته شود ولی لااقل فعلاً تیم From Software هیچ برنامه‌ای برای ادامه این سری ندارد و باید به The Ringed City به عنوان پایان این فرنچایز فوق العاده نگاه کنیم.

با این مقدمه به سراغ بررسی بازی می‌رویم و کارمان را با داستان شروع می‌کنیم. صحبت کردن در مورد داستان سری سولز به نسبت سایر بازی‌ها کار به مراتب سخت‌تری است. داستان در این سری نقشی اساسی بازی می‌کند و با این حال روایت آن اصلاً به شکل سایر بازی‌ها به صورت مستقیم نیست و فرد باید با بررسی دقیق دیالوگ‌ها، ساختار و شکل محیط و شخصیت‌ها، توضیحات آیتم‌ها و کنار هم گذاشتن همه این موارد داستان را متوجه بشود. گاهی نیز در بسیاری از بخش‌های آن تئوری‌های مختلفی مطرح می‌شود که درست و غلط بودنشان نیز هیچ گاه به طور رسمی تأیید نشده‌اند و با استنباط افراد مختلف، هر یک ممکن است درست باشد.

ادامه نقد در گیمفا>>

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

OS: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device
Additional Notes: Internet connection required for online play and product activation

دیدگاه مشتریان

دیدگاه مشتریان

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی هنوز نوشته نشده.

اولین دیدگاه دهنده باشید “Dark Souls™ III The Ringed City”